Yhteystiedot

TKT:n jaostojen yhteystiedot koottuna

 

Hallitus:

  • puheenjohtaja Satu Kosola 044 967 8367, satu.kosola"at"windowslive.com
  • sihteeri Ella Siiki, ella.siiki"at"gmail.com

Jalkapallo:

  • puheenjohtaja Jari Kosola 050 338 5699, jari.kosola"at"hotmail.com
  • sihteeri Tiia Rivinoja

Voimistelujaosto:

  • puheenjohtaja Tea Vatanen 050 462 4085, tea.vatanen"at"tampere.fi
  • sihteeri Ulla Multanen 040 591 3722, ulla.multanen"at"pp.inet.fi
  • joukkuevoimisteluvastaava Heli Nissinen 044 0101429, heli.j.nissinen"at"gmail.com

Yleisurheilu:

  • puheenjohtaja Simo Kallio 040 829 2297
  • sihteeri Harri Valakoski 040 0626 251, harri.valakoski@gmail.com

Lentopallo:

  • puheenjohtaja Mika Vehkalahti 044 553 3375, mika.vehkalahti"at"gmail.com
  • sihteeri Petri Nissinen 040 582 7197, petri.nissinen"at"tpnet.fi

Kädenvääntö:

  • puheenjohtaja Ville Mutikainen 0442819805, mansearmsport"at"gmail.com

Nuorisojaosto:

  • puheenjohtaja Marika Kopperoinen marika.kopperoinen"at"gmail.com

Veteraanijaosto:

  • puheenjohtaja Jukka Kestilä 040 570 2874
  • sihteeri Sinikka Peltoniemi 044 285 722

Kesäkotijaosto:

  • puheenjohtaja Raimo "Otto" Järvinen 0405570400, raimo.jarvinen"at"sff.fi
  • sihteeri Saara Kaven 0505922637, smoksanen"at"hotmail.com

Järjestysmiestoiminta:

  • Eero Huhtakallio 040 570 2698 eero.huhtakallio"at"gmail.com

 

Postiosoitteet

 

Toimisto: Teiskontie 14, 33540 Tampere

puh. 050 3667 088

mail. trekisat"at"kolumbus.fi

 

Ensilä: Kiikkisensola 5, 33680 Tampere

varaukset: Jarmo Häkkinen hakkinen.jarmo"at"gmail.com, 050 561 1102